Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Horyzont zdarzeń – intencje do przemodlenia

Opracowała Grażyna Kowalska

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

1. Naszego przejawiania wiedzy, rozumienia, doświadczania, że horyzont zdarzeń jest strefą otaczającą m.in. czarne dziury, lub tunele czasoprzestrzenne, oddzielające obserwatora zdarzenia od zdarzeń o których nie może on nigdy otrzymać informacji po przekroczeniu, której prędkość ucieczki dla dowolnego obiektu i fali przekracza prędkość światła w próżni lub spełnia inne warunki określone przez Boga i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
2. Naszego bycia hamowanymi, blokowanymi, ograniczanymi i oddzielanymi w naszym życiu, rozwoju od wszelkich służących naszemu rozwojowi okazji, od Boga i jego wsparcia, pomocy, światła przez wszelakie błony, osłony, horyzonty na podobieństwo horyzontu zdarzeń, który uniemożliwia obserwatorowi z zewnątrz dostrzec więcej, niż nakreśla dla niego granica horyzontu dostrzegalnych i rozumianych w pełni zdarzeń i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
3. Naszego doświadczania w życiu sytuacji w których wszelakie pozytywne stany, zdolności, rzeczy, relacje, dobra, światło Boga, jego łaski, dary, perspektywy, nadzieje, ambicje wydają się zniknąć w naszym życiu bezpowrotnie, jakby zniknęły za horyzontem zdarzeń, za Bożą lub inną kurtyną i były niemożliwe do odzyskania i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
4. Naszego wpadania w czarne dziury, tworzenia ich, powodowania u nas i u innych w energiach dziur podobnych do nich i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków  .
5. Naszego przejawiania wiedzy, że horyzont zdarzeń przypomina błonę półprzepuszczalną, gdyż z jednej strony nie przepuszcza fal elektromagnetycznych i innych sygnałów biegnących w kierunku obserwatora, natomiast przepuszcza je w kierunku przeciwnym i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków 
6. Naszego przejawiania wiedzy, że obserwator zmieniając swój ruch sam może przeniknąć do części Bożego wszechświata, do samego nawet Boga zakrytych przez horyzont zdarzeń i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków .


Dodano : 10-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1305 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.