Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czarne ubrania – rozmowa

Rozmowa z forum Skype z dnia 24-02-2020r 
Mirka, 18:26 Dziś któryś raz zapraszałam Boga do zabawy kiedy jeździłam z synem na hulajnodze... Mam uczucie po tym jak to zrobię jak bym miała kilka lat, zapominam o wszystkim. Czy to znaczy że faktycznie bierze w tym udział.. Z drugiej strony czy powinno się zapraszać do każdej rzeczy którą się robi
Sławomir Majda 18:37Ja bez zaproszenia bawiłem się dobrze na hulajnodze. Kiedy idę biegać na rolki, to muszę prosić Boga o ochronę, bo mam czarniawe buty. Nie sposób kupić nie czarnych. 
Mirka, 18:39 Hulajnogi też mamy czarne, nie myślałam o tym.
Sławomir Majda 18:39 To je wywal i powiedz dziecku, że są ładniejsze inne barwy.
Mirka, 18:41 To były prezenty. Staram się nie kupować czarnych rzeczy.
Sławomir Majda 18:41 Niedawno umarł kolega projektant, co jeździł czarnym karawanem. Nie ma drogi na skróty na duchowych drogach.
Mirka, 18:42 Teraz mam atak na biel, białe koszule, białe torebki.. Ewentualnie niebieski .Nie wywalę hulajnóg, drogie były.. Można chyba przemalować . No jak bym miała tak wywalić to bym musiała mnóstwo sprzętów wywalić.
Sławomir Majda 18:44może ty Szinigami jesteś? 
Mirka, 18:44 Ta też jest złoto czarna, druga ma pomarańczowe koła.. 
Sławomir Majda 18:44no to czarne jak najbardziej masz obciązenia Shinigami Link. Ja nie mogę teraz zrozumieć ludzi w czerni- ale sam się tak nosiłem. Przeszło mi jak odkryłem powiązania z chorobą raka.
Mirka, 18:48 Zabrzmiało jakoś mrocznie 
Sławomir Majda , 18:50 Czerń to deklaracja u księdza. 
Mirka, 18:50Czarno się nie noszę jakiś czas, ale w szafie wciąż tego sporo, takie ładne jak popatrzę i szkoda
Sławomir Majda 18:50 Bardziej strażnika piekła. O właśnie, to co ma dusza powiedzieć a Bóg? Twoja Dusza pokazuje i mówi, że przetyka szaty wiedźmie białymi akcentami. Ale nie epatuje bielą.
Mirka, 18:58 No to plan jej idzie bo wczoraj jak wariatka kupiłam jakąś białą drogą torebkę jak by mi była w ogóle potrzebna do szczęścia , to była jakaś fanaberia. Wychodzi na to że wszystko się robi co dusza zechce albo co zobaczy..co by nie było.. 
Sławomir Majda 18:59 Do latania Duszy na miotle taki biały dodatek będzie jak znalazł. A nie, Twoja Dusz ma kosę, czyli pracuje w astralu jako Shinigami jednak. Biała torebka na modlitewnik będzie doskonała, oprawiony w białych okładkach .
Mirka, 19:01No to ciekawe teraz po co jej kolejny wymysł, od kilku dni oglądam jak wariatka Komory hiperbaryczne i nawet ściągam oferty.. Wiedźmie miotły już oddawałam, chyba że się co zapodziało Sławomir Majda 19:01 Dusza ma służbowy strój do kosy czarny ale już białe buciki. To i biała torebka będzie gustowna.
Mirka, 19:01 Jestem widać idealną kukiełką podatną na manipulacje. Czyli moja dusza to kostucha.. No to mam temat niezły do przemyśleń
Sławomir Majda 19:02 Dusz twoja się pyta o czerwone buciki do pracy z kosą (jako kostucha) 
Mirka, 19:03No to jak ja coś kupię w materii to ona z tego korzysta? 
Sławomir Majda 9:03 Taka torebka i buciki na pewno najbardziej ucieszą beneficjentów tej pracy.
Mirka, 19:07 Czerwone już oglądałam w weekend.. Też nie wiem na co bo ostatnio dużo jeżdżę i niskie buty mi potrzebne. Ale wszystko się zgadza.. Jeśli chodzi o wpływy na gust, nawet przymierzałam na 10 cm obcasie .. Chyba bardziej do innego typu pracy takie.. A nie kostuchy. Muszę to przemodlić. Mam niezłego klina teraz z tym shinigami.
Sławomir Majda 19:14 Te buty na 10 cm to trumniaczki czy czerwone? 
Mirka, 19:15 No czerwone jak na balety, takie co to się obojętnie nie przejdzie nawet jak stoją bez właścicielki. Nie wzięłam choć obniżka była taka że niemal słyszałam głos w głowie bierz kilka par, to jak za darmo.. To jest okropne że jest się taką kukłą sterowaną przez dusze.. Wychodzi na to że wszystko wynika z duszy potrzeb
Konrad, 19:26 Ja jeszcze tylko auto mam w czarnym kolorze.
Mirka, 19:26Tylko dlaczego przy oddaniu cierpi avatar.. Przecież nie jestem w realu ani wiedźmą ani kostuchą.. A jak się odda Bogu w modlitwie to aż wywala, np mi oparzenie na twarzy jak po solarium po oddaniu wiedźmy. Czarne auto ma moja matka ale ma też miotle, żabę i całą masę wiedźmy akcesoriów.. Jak oddam za nią czy też będę cierpieć? Na prawdę mój mąż śpi od kilku tygodni.. Związek w ruinie.. Później erotyczne prawie sny o celebrytach. Trzeba lepiej formułować te prośby. Nie pamiętam kiedy tyle spał.. Jak zimowy sen niedźwiedzia.. 
Małgorzata, 19:32 Potraktuj jako inwestycję dla siebie na przyszłość. Wywalać będzie ciągle a z czasem zobaczysz jak o wiele lepiej ci się żyje. Boli to i tamto ale skąd wiesz, że bez modlenia nie dopadłoby za 10 lat o wiele gorzej.
Każdy przechodził ciężkie chwile, ja starałam się myśleć, że jak tego nie przetrwam to nie będzie na pewno lepiej. Myślałam tak zawsze, że inwestuję na przyszłość czy to ma być za tydzień czy za kilka lat to zawsze będę w efekcie na plus.
Mirka, 19:34Czasami mam poważne wątpliwości co robię.. Zwłaszcza jak wszystko boli.
Konrad, 19:34O przypomniałem sobie jeszcze o czarnym płaszczu gdzieś wisi, jutro wywalam, nie ważne ile kosztował.
Sławomir Majda 19:37 Wywalałem do kubła czarne ubrania z 6 lat - bo ciągle szafy jakieś się trafiały. Ale nie pielęgnowałem czarnych strojów jak Mirka.
Konrad, 19:37 Zauważyłem że teraz niektórzy robią sobie czarny dach na nowych domkach, to dopiero ...19:37 Małgorzata, 19:38 Koła od samochodu...od roweru opony, kable...itd Ja przyjmuję, że to co nie ma bezpośredniego kontaktu z moim ciałem to przeżyję, jeśli nie da się usunąć.
Mirka, 19:39Ja je tylko odświeżam.. Tak trzymam na zaś choć nie nosze.
19:40Za założone raz czarne buty do lasu na grzyby zapłaciłem w 2018 r z 1200zł bo był stłuczka u innego kierowcy. A ty dziecku żałujesz hulajnogi nie czarnej.
Mirka, 19:41Naprawdę sporo ubrań oddałam ``potrzebującym``.. Właściwie nie wiem gdzie trafiły Czarne hulajnogi kupiła matka chrzestna.. Modliszka `a moje oko.
Małgorzata, 19:41 Naprawdę sporo ubrań oddałam ``potrzebującym``.. Właściwie nie wiem gdzie trafiły.
Sławomir Majda 19:41Nie dawaj nikomu czarnego ubrania, bo dajesz innym wiedźmom z oddziału, no to się nie zmarnuje.
Mirka, 19:42 To co to spalić.. ? 
Sławomir Majda 19:42 Masz kubeł na śmieci. 
Mirka, 19:42W sumie wzięła kobieta wyglądającą na wiedźmę ale przekazała dalej .
Sławomir Majda 19:42Wiedźmy też mają darowane im miotły, to takie sojusznicze kobiece wsparcie dla innej wiedźmy.
Mirka, 19:44Jak opróżniam szafę, to nie jest to stój księdza a mnóstwo fajnych kolorowych rzeczy i nie jedna nastolatka się ucieszy z `darowizny` czarnej przy okazji. Znajoma zabiera jakimś dziewczynom nie znam ich.
Małgorzata, 19:45Mnie się kojarzy np nie pozbędę się węża rakowego, oddam potrzebującym. Taka logika. Intencje``Naszego oddawania czerni na cele charytatywne i dla potrzebujących``
Konrad, 19:49``darowanemu wężowi rakowemu w oczy się nie zagląda``.
Mirka, 19:50 Hehe, sumie nie śmieszne, nie będę dawać czerni.. W temacie bo właśnie mi ktoś podesłał obraz o nazwie czarny kot. Akryl.
Tomasz, 19:54 No właśnie, co mam zrobić z czarnym kotem?
Sławomir Majda 19:59W Hiszpanii chyba w 2012 roku widziałem wielkiego kota w sklepie i miał kapelusz wiedźmy wielki jak wiadro. Teraz takich kotów widuję całkiem sporo. 
Tomasz, 19:59eeech
19:59Konrad, 20:00w takim razie co z osobami które mają czarne włosy? 
Małgorzata, 20:08No ale co? Do kubła, wybielacz...hehe.
Sławomir Majda 20:10Jest wiele ras z czarnymi włosami, co nic nie oznacza wg mnie. 
Małgorzata, 20:10To podwójna moralność w takim razie. Albo czarne złe albo są wyjątki, że jest ok .Czarne są też w naturze np ziarna. Więc gdzie jest czerń zła a gdzie neutralna, jeśli jest. Nie mówiąc już o czarnoskórych. Dlaczego hulajnoga użyta raz w miesiącu bardziej szkodzi niż czarne włosy na co dzień.
Konrad, 20:22może bardzie chodzi o to że ta hulajnoga pokazuje tylko jakieś wzorce a włosy jednak naturalne.
Sławomir Majda 20:22Tak wzorce. Na włosy osobowość nie ma wpływu- są dane od Boga. A samochód, czarne buty czyli trumniaczki, no to już jest własna decyzja. 
Małgorzata, 20:23Wszystko pokazuje wzorce. Ktoś ma danego Downa.
20:23 Nie, dusza ma Downa, bo się ubóstwiła i to jest dawane przez Boga jako zestaw jak Cola z kanapką. 
Małgorzata, 20:24 I nie Dusza ma czarne włosy.
Sławomir Majda 20:24maMoja ma takie włosy jak ja- z brakami, twoja Dusza podobnie.
Małgorzata, 20:25Oj tam, bo się utożsamia z osobowością,
Sławomir Majda 20:26 Albo ja ją prezentuje. 
Małgorzata, 20:27 Czarne włosy też mogą być karmą. Tak samo jak inne, jak łysina, jak rude, siwe, blond.

 


Dodano : 24-02-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 398 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.