Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Schizofrenia czyli mimowolne jasnowidzenie lub jasnosłyszenie (które nie wymaga leczenia)

Jednym z rodzajów leczonej narkotykami schizofrenii jest mimowolne jasnowidzenie i jasnosłyszenie. Z drugiej strony ``barykady`` znajdują się tłumy osób spragnione własnego jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Dla nich wszystkich, otwarte gabinety mają PSYCHOterapeuci. Słowo Psyche po grecku znaczy Dusza ->Link. Czyli PSYCHOterapeuci zajmują się problemami ludzkiej Duszy, nigdy jej nie widząc. I nie posiadając żadnej wiedzy o Duszy własnej lub cudzej.

Zestaw moich tekstów poświęconych ludzkiej Duszy Link.

Teksty poświęcone zdrowi psychicznemu Link.


Dodano : 14-06-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 318 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Małgorzata Krata 16-06-2020 08:31:04

    Oglądałam kiedyś na You Tube zwierzenia prawdziwych zdiagnozowanych schizofreników: oni cierpią, że to wszystko widzą, słyszą, cierpią również z powodu poczucia odmienności i bycia zdiagnozowanym jako odchył od normy, osoba chora. Szukają zatem drogi aby tego nie doświadczać, to jak proszenie czy modlenie się o niejasnowidzenie i niejasnosłyszenie. Podobnie, czytałam kiedyś fora na którym uczestnicy pisali, że widzą tzw duchy-z opisu to po prostu Dusze czy istoty, które np. kręcą się po domu, tylko taka kulturowa nazwa „duch” (czy też zjawa). Ani jedni ani drudzy nie wyglądali na szczęśliwych i zadowolonych z powodu ich rozwoju trzeciego oka. Raczej jedni i drudzy pytali jak się tego pozbyć, co robić? Inne osoby doradzały: ksiądz, psychiatra, egzorcysta, zdiagnozować jaka to choroba, iść do spowiedzi, modlić się o uwolnienie od tego.

    Gdy część istoty ma niezrozumiałe dla siebie doświadczenia z widzeniem/słyszeniem czegoś lub kogoś a inne części istoty pragną takich doświadczeń, to rodzi się konflikt interesów. Niektórzy bowiem modlą się i proszą Boga o otwarcie 3 oka a część istoty może mocno oporować i być zdania: ”Nigdy w życiu”. Jest to także temat do poruszenia dla osób szukających wiedzy o jasnowidzeniu i jego rozwijaniu, bo mogą być silne opory i lęki z tytułu jw. Zapewne cierpiący schizofrenik nie zrozumie jak ktoś może pragnąć doświadczać części symptomów jego choroby jakimi sa wizje.

  • s_majda 16-06-2020 21:08:37

    Schizofrenia w zakresie jasnowidzenia, to również karmiczny efekt, ulegania komuś kto się przedstawił jako Opiekun Duchowy, Przewodnik Duchowy itp. Trudno jest wówczas po czasie, ofiarom składać jakiekolwiek reklamacje.