Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przepraszam wszystkie dusze za...Modlitwa
Proszę otwórz Boże moje serce. Przepraszam teraz wszystkie dusze, które prawdziwie skrzywdziła moja dusza i jej ziemscy awatarowie. Przepraszam teraz za to, że moja anielska dusza nie działała kiedyś w materii ani w energiach tak jak przystało prawdziwemu Aniołowi.
Przepraszam teraz wszystkie bratnie, rogate duszyczki strzyg, które moja dusza i jej ziemscy awatarowie pociągnęli kiedyś za sobą w upadku. Przepraszam teraz za to, że moja dusza zwlekała z dniem, w którym obróci własną twarz ku Tobie Boże dawco życia. Przepraszam teraz wszystkie istoty, które prawdziwie ucierpiały kiedyś podporządkowując się woli mojej duszy i jej awatarów. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości pili, ćpali i zażywali inne narkotyzujące używki. Przepraszam teraz za to, że moja dusza uległa kiedyś namiętnościom hazardu, zamiast poddać się woli Boga poprzez własne promienne serce. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości tracili majętności, pieniądze, dorobek całego życia. Przepraszam teraz wszystkich, którzy niszczyli innych wedle skazówek otrzymanych od mojej duszy i jej awatarów. Przepraszam teraz wszystkie istoty, jakie ucierpiały, kiedy moja dusza i jej awatarowie używali bożych mocy do destrukcji i zniszczenia. Przepraszam teraz wszystkich ościennych królów, władców oraz wszystkie ościenne narody jakie uległy potędze i energiom mojej duszy oraz jej awatarów. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości zstąpili na drogę występku, nieprawości, bólu.
Przepraszam teraz za to, że moja dusza zwlekała z dniem w którym otworzy własne serce oraz swoje piękne skrzydła. Przepraszam teraz wszystkie siły zła i nieprawe istoty ukryte w ciemności jakie ucierpiały na starciach i wojnach toczonych z moją duszą i jej awatarami. Przepraszam teraz wszystkich moich żołnierzy, podległych mi wodzów, oficerów, których moja dusza i jej awatarowie odciągali wojnami od Boga, od bożej Miłości, od szczęścia rodzinnego. Przepraszam teraz wszystkich, którzy słusznie gniewali się na mnie i na moją duszę, na jej ziemskich awatarów. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości zajęli się kurewstwem, nierządem, którzy czerpali korzyści z seksualnych doświadczeń. Przepraszam teraz wszystkich, którzy z moim dawnym imieniem na ustach niszczyli życie i dobytek innych istot. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości modlili się kiedyś do bogów astralnych, do żywych bogów, zasilając astral i schodząc tak z drogi rozwoju. Przepraszam teraz wszystkich, których dotknęło zamknięcie serca, ubytki ich skrzydeł na skutek szkodliwych działań mojej duszy i jej awatarów. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości tracili ukochane istoty i całe rodziny. Przepraszam teraz wszystkich, którzy przez moją duszę i jej ziemskie osobowości przyjęli w siebie węże astrale oraz inne szkodliwe pasożyty. Przepraszam teraz wszystkich, którzy ucierpieli na wojnach toczonych przez moją duszę i jej ziemskie osobowości. Przepraszam teraz wszystkich, którzy odłożyli własne oświecenie na prośbę mojej duszy i jej awatarów. W obecności Boga dawcy życia, pokornie przepraszam teraz tych wszystkich, którzy modlili się do mojej duszy i jej ziemskich osobowości.
Dodano : 30-11-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1594 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.