Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jak to jest naprawdę? Jak to wygląda naprawdę Boże.
Kiedy w jasnowidzeniu postrzegamy jakieś wydarzenia lub osoby, to mogą nam być dane rozmaite wglądy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością np. przelot eskadry UFO, wizyta kosmity, lub osobiste nawiedzenie przez jakiegoś boga. Jeśli wizja dotyczy odległej przeszłości odreagowujemy ją w bezpiecznej technice Regresingu. Dostaniemy tak wsparcie w zdejmowaniu narkotycznych lub hipnotycznych kodów, nałożonych nawet stulecia wcześniej na sama duszę lub jej osobowość.
Jeśli wizja lub wgląd rozgrywa się tutaj, dotyczy teraźniejszości, to wcale nie oznacza, że pokazywana jest czysta prawda. Pomijam przypadki wizji narkotyczno-alkoholowych występujących po ich spożyciu. Do weryfikacji ,,wizjonera” i jego wglądu potrzebna jest bezstronna analiza, dokonana przez osobę trzecią. Otóż sprawdzający mając przytomniejszy umysł potrafi niekiedy zobaczyć z zewnątrz, z czego bierze się pozyskana wiedza. Poprzez podpięcia astralne do czoła, głowy, lub kanału czakrowego powyżej 7-ej czakry często bywa przekazywana konkretna wiedza, obraz, myśli, słowa inne niż faktyczna rzeczywistość. Bywa, że na telebimie III oka wyświetlany jest film z fałszywą informacją.
Do subtelnych manipulacji na większą skalę potrzeba większych mocy niż przeciętne. Używane są zwykle przez duszę karmiczne umiejętności maga, karmicznego satanisty lub nawet znanego kiedyś żywego ziemskiego boga.
Nikogo nie namawiam do samodzielnej weryfikacji jakiegoś żywego boga, wielkiego guru czy boskiej matki. {Hindusi dla kobiet z mocami (boskiej hinduskiej matki ) znaleźli obciążenie związane z reprezentowaniem przez nią pierwiastka kobiecego Siakti.} Zaglądając na ich prywatne podwórka, można oberwać po łapkach lub odejść oglądając na własnym III oku film przekonujący, że u naszego (od teraz)bóstwa wszystko jest w największym porządku.
Nie wystarczy samo jasnowidzenie ludzkich dusz. Potrzebne jest boskie wsparcie, boska zgoda na takie penetracje i konkretna boska odpowiedź na pytanie ,,Jak to jest naprawdę? Jak to wygląda naprawdę Boże”. (Podobne w charakterze pytania wykorzystuje się w terapii Regresingu.)
Przykład 1. Mężczyzna bardzo rozświetlony z obciążeniami wymienionymi powyżej. Serce (czakra)prawdziwie jasne i ogromne, przyjemne wibracje. Przy wglądzie znika jego różowa osłona serca. Na plecach mocne i czarne anielskie skrzydła, powyżej skrzydeł, na plecach podczepione są jeszcze 2 astralne jaszczury. W tle aury, czai się kilka następnych.
Przykład 2. Mężczyzna jw. wyglądający dosłownie niczym kula światła z możliwościami kreacji większymi niż poprzednik. Przy wglądzie znika jego różowa osłona serca. Po prośbie ,,Jak to wygląda naprawdę Boże ?”ukazuje się cokolwiek zasuszona dusza anielska. Można ją przyrównać do rodzynka powstałego jednak z owalnego i znacznie większego winogrona. Po zniknięciu różowej osłony ukazują się naprawdę groźne strażujące astralne jaszczury.
W podobny prosty sposób pryskają wszystkie mity i objawienia o mocach, o boskości tej czy innej barwnej postaci, jaka spełnia się medialnie.
***
Do podobnych badań odradzam używanie wahadełka z uwagi na chennelingowy charakter przekazu, pochodzącego głównie od astralnych jaszczurów. Jest mało prawdopodobne, aby zechciały wskazać jaszczury jako obciążenie przenoszone karmiczne, lub wspominać radiestecie, że sam posiada je na plecach.
Dodano : 15-01-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1525 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 20-06-2013 15:24:19

  [6:47:09 PM] Roksana:Intryguje mnie Wasz punkt widzenia na osoby takie jak np XYZ. Swoją drogą, rozmowa jego z Wami mogłaby wyglądać bardzo ciekawie, nie uważasz? :)

  [6:57:37 PM]Monika: wiesz- nie ma co być zaintrygowaną osobą-prosisz Stwórcę o weryfikację. Pytasz się czy Dusza tej lub tamtej osoby ma rogi (na zdjęciach może być retusz).

  Chodzi o to by bezpośrednio dopytywać Boga, bo tak będziesz się podopierać opiniami innych o tym człowieku i o danych osobistościach. A jak masz odnowić kontakt ze Stwórcą skoro Go omijasz?

  Jeśli Dusza blokuje odpowiedź, nadal warto się dopytywać do skutku i prosić, aby Bóg nam dał znak, pokazał, wyjaśnił, abym jako osobowość mojej Duszy zrozumiała.

  Tak samo ważne jak sformujesz zapytanie- czy zapytasz o osobowość czyjąś lubo jego Duszę?- człowiek może mieć szczere intencje, dobre serce a jego własna Dusza może mieć plan np. być źywym bogiem w kolejnym wcieleniu, więc wikła siebie i innych karmicznie  (poza wiedzą osobowości).

 • s_majda 01-10-2015 18:46:13

   [Pytanie] Skąd ta pewność , że to co pan widzi jest prawdziwe? 

  Odpowiedź. Jedynym weryfikatorem jest Bóg. Jeśli proszę o jakąś informację, to nie wiem jaką odpowiedź otrzymam, nie wiem kiedy, ani w jaki sposób. Ale zawsze przychodzi, bywa że po upływie dłuższego czasu. Skoro proszę tylko Boga, zwaracam się do Boga a nie do bóstw, to przyjmuję, że to wyłącznie Bóg pokazuje jak wygląda ten świat. Robię też intencje oddając je Bogu- i bywa że natychmiast dostajemy odpowiedzi [z innymi pracującymi-każdy według wkładu pracy]. Do tego dochodzi jeszcze ciągłe pytanie się Boga o wszystko, na zasadzie rozmowy a często i monologu ....,,Boże pokaż, Boże powiedz..., pozwól zrozumieć, uwolnij mnie [lub kogoś] od....". Weryfikacja w modlitwie jest niezbędna, bo można zostać nieomylnym. Nawet ostatnio 4 osoby analizowały zdjęcie 1 osoby i każdy z nas widział zupełnie co innego. Pytanie jaką wówczas należy wybrać właściwą drogę? Ja się zawsze pytam Boga. Polecam art. pt. ,, Nieomylność w religiach". Link