Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bałwochwalstwo ukryte w interpretacjach Dekalogu i Psalmu nr 82-Film i modlitwa.
Znane i równolegle stosowane są dwie, zupełnie przeciwstawne wersje Dekalogu, w aspekcie m.in. drugiego przykazania. Każda z obu wersji, prowadzi do końcowych, odmiennych skutków. Jednym z nich jest sprzeniewierzenie się Bogu. Każda promowana wersja ma swoich gorących orędowników.
 
 
Modlitwa z końcówki filmu:
Boże Dawco Życia, wspólnie z moją Duszą, z całą naszą Istotą -wywyższam Ciebie ponad wszystkich, którzy łamią Twoje ustanowienia, Twoje prawo, którzy odrzucają Twoje sugestie, inspiracje, którym nie po drodze jest z Tobą, którzy promują bałwochwalstwo, którzy promują bogów, bóstwa, boginie, boże rodziny, boskie matki, synów bożych itp., którzy do tego się przyczynili – Wywyższam Ciebie ponad nich wszystkich.
- Pobłogosław ich, pobłogosław tych wszystkich, pobłogosław Boże ofiary ich działań, pomysłodawców, inspiratorów, którzy się do tego przyczynili, że Twoje prawa, Twoje wytyczne, Dekalog, są łamane nagminnie.
-Proszę Ciebie Boże o to, aby Światło Twoje od teraz zawsze było widoczne nie tylko pośród chmur, ale i tutaj na Ziemi.
-Wskaż drogę Boże mnie, nam wszystkim, także im wszystkim, wielbicielom wszelkich bóstw, wszelkich religii, drogę powrotu do Ciebie, drogę Istot boskiego Światła, boskiej Miłości.
-Otwórz Boże nasze wszystkie serca, wszystkich ludzi, dusz, istot, bytów, tworów tak Boże jak Ty chcesz, a nie tak jak ja bym chciał, jak chciałaby moja Dusza, jak chcieliby oni, ich wielbiciele, jak chciałaby Twoja ,,boska konkurencja’’, ci którzy siebie ustanowili bogami.
-Boże, panuje pogląd i przedstawiany Jesteś jako Ten, który spożywa jakieś środki halucynogenne, oczadział, może nadużył jakiś alkoholi, narkotyków, że nie widać Ciebie, nic nie robisz i dopiero rzetelna korekta uczyniona przez niektóre postacie, na Twoich pomysłach, na Twoich planach przynosi zbawcze działania prowadzące do zbawienia mojej Duszy i wszystkich innych Dusz.
- Proszę Ciebie Boże o taką korektę moich działań, działań innych ludzi, dusz, istot, bytów, tworów, aby wola Twoja, nie moja, nie tych, którym nie po drodze jest z Tobą, przejawiła się na świecie w sposób lekki, łatwy ale też zrozumiały dla wszystkich, w taki sposób, w jaki Ty Boże chcesz. Dziękuję.
 

Dodano : 23-06-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1417 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 15-11-2017 15:39:13

    ``Baba mówił, że wraz z dalszym rozwojem duchowym Jezus, doszedł do punktu, w którym nie mógł już odróżnić siebie od Boga i mógł wreszcie oznajmić: "Ja i mój Ojciec jesteśmy jedno."``

  • s_majda 12-03-2022 21:02:19

    We Włoszech zrobiono ankietę - do których świętych się modlisz najczęściej. Jezus był na 6 miejscu.